Trimed OÜ meeskond koosneb oma ala professionaalidest, kes on ühiselt töötervishoiuvaldkonnas tegutsenud juba üle 10 aasta. Meie sõbralik tiim on leidnud klientide poolehoiu, mis on taganud aastatepikkuse koostöö paljude firmadega. Meie tugevusteks on töötervishoiualane pädevus, hoolivus, paindlikkus, diskreetsus.
Trimedi eesmärgiks on pakkuda parimat võimalikku teenust, mis oleks midagi enamat, kui lihtsalt seadusest tulenev kohustus."Töötervishoiuarst ravib töökeskkonda"
- Alar Seiler, Eesti Maaülikool


Kadi Tsimmer

Kadi Tsimmer, töötervishoiuarst


Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning hiljem residentuuris spetsialiseerunud töötervishoiuarstiks. Töötervishoiuarsti tööd olen teinud 2002. aastast.
2006 aastast olen Tartu Ülikoolis töötervishoiu eriala residentuuri üldjuhendaja. Tegelen õppivate töötervishoiuarstidega. Olen Töötervishoiuarstide Seltsi liige.Katrin Ravva, õde


Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2002, oman rakenduslikku kõrgharidust õe erialal. Töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumis. Töötervishoius olen 2004 aastast nii õena kui ka kliendihaldurina. Tegelen nii meditsiini kui ka kliendi- ja dokumendihaldusega. Täiendõppes olen läbinud töötervishoiu-, vaktsineerimis- ja kliendihalduskoolitused.

Katrin Ravva

Koostööpartnerid


Synlab logo
Tasku Meditsiinikeskus logo
Vomax logo
Vireo logo

Nagemisteraapia logo
Mirtel Design logo
Apotheka logo